Актуальні сервіси: чим замінити звичні робочі програмиЦифровий маркетинг не зупиняє розвиток навіть у сьогоденних екстремальних умовах. Тим актуальнішою стала потреба українських спеціалістів передивитися інструменти виконання роботи. 

Розкажемо користувачам, якими сервісами можна користуватися замість російських. У багатьох з них вже існують українські аналоги, котрі саме тепер удосконалюються. Також на увагу заслуговують англомовні сайти, деякі – з україномовними версіями.    

1. Сервіси РРС

Контекстна реклама стала одним з найбільш результативних засобів привернення уваги під час війни. Для її налаштування незамінні наступні сервіси.

 1. Багатофункціональна українська платформа Serpstat є загальновідомою, але дуже корисною для фахівців у сфері digital, зокрема, для налаштування реклами. 
Сервіс РРС, Програма Serpstat

Рис. 1 – PPC-аналіз за допомогою Serpstat

 1. Сервіс для запуску ретаргетингової та нативної реклами Rontar. Можна вибрати українську або англійську мову інтерфейсу.
Сервіс РРС, Програма Rontar

Рис. 2 – Можливості ретаргетингу за допомогою Rontar

 1. Платформа для управління рекламою Admixer. Корисна для рекламодавців, видавців та торговців рекламою. Має лише англійський інтерфейс, але розширення автоперекладу в браузері допоможуть тим, для кого це є перешкодою.
Сервіс РРС, Програма Admixer

Рис. 3 – Опції сервісу Admixer

4. Платформа мобільної реклами та монетизації Clickky стане в пригоді як для рекламодавців, так і для видавців. Мова – англійська.

Сервіс РРС, Програма Clickky

Рис. 4 – Платформа Clickky

2. Сервіси SEO

Пошукова оптимізація є не надто швидким, але не менш дієвим інструментом досягнення рекламних цілей. Ці корисні сервіси вам допоможуть.

 1. І у сфері SEO лишається лідером платформа Serpstat. Її використання незамінне для аналізу ключових слів та фраз, збору семантики, аналізу конкурентів, кластеризації. Базовий рівень функціоналу є безкоштовним. 
Сервіс SEO, Програма Serpstat

Рис. 5 – SEO-аналіз за допомогою Serpstat

 1. Програма збору результатів видачі пошукових систем та параметри з SEO-сервісів Netpeak Checker. Корисна як для детального аналізу окремих конкурентів, так і цілої ніші. Також має безкоштовну базову версію.
Сервіс SEO, Програма Netpeak Checker

Рис. 6 – Властивості Netpeak Checker

 1. Програма Netpeak Spider шукає помилки на сайті та вдосконалює його технічні SEO-фактори.
Сервіс SEO, Програма Netpeak Spider

Рис. 7 – Властивості Netpeak Spider

 1. Інструмент SEO-Checker від Plerdy дозволяє аналізувати семантику на наявність помилок та проводити SEO-аудит сайту. Його особливості – аналізує лише ті сторінки, які мають трафік, окремо працює над десктопною та мобільної сторінками одного веб-ресурсу. 

Крім того, сервіс Plerdy має карту кліків, відстежування цілей, воронку конверсій та інші можливості для роботи над підвищенням конверсій сайту. Безкоштовне тестування триває 2 тижні.

Актуальні сервіси: чим замінити звичні робочі програми

Рис. 8 – SEO-аудит сторінки сайту в сервісі Plerdy

 1. Для повного аудиту сайту знадобиться такий SEO-інструмент, як SitecheckerМістить також моніторинг сайту та позицій, трекер посилань та інші опції. Має різноманіття мов.
Сервіс SEO, Програма Sitechecker

Рис. 9 – Перелік опцій на Sitechecker

 1. Ресурс Getpin поєднує в собі SEO та статистику, рекламу, соцмережі та інші напрямки. Ця платформа стане в пригоді будь-якому діджітал-спеціалісту незалежно від його профілю роботи, бо тут зосереджені всі аналітичні інструменти локального маркетингу.
Сервіс SEO, Програма Getpin

Рис. 10 – Рішення платформи Getpin

 1. Неможливо не згадати топовий сервіс з маркетингу Ahrefs – багатопрофільний сайт для SEO-спеціалістів, заснований українцем Дмитром Герасименком. Він замінює більшість вузькопрофільних програм для спеціалістів з оптимізації.
Сервіс SEO, Програма Ahrefs

Рис. 11 – Інструменти та метрики Ahrefs

 1. SeRanking є американською компанією з офісом в Україні, тому ресурс можна передивлятися будь-якою зручною мовою. Сайт пропонує перевірку позицій, аналіз ключових слів, моніторинг беклінків, SEO-перевірку сторінок, лідогенератор та багато іншого.
Сервіс SEO, Програма SeRanking

Рис. 12 – Можливості SeRanking

3. Текстовий контент

Без якісного контенту онлайн-маркетингу сьогодні не вижити, адже потрібно будувати відносини з аудиторією та доносити месседжі. У підбірці нижче наведені програми, які допомагають створювати тексти, що працюють.  

Антиплагіат

 1. Одним з найзручніших міжнародних сервісів є Copyscape. Він чудово підходить для копірайтерів, блогерів та інших онлайн-спеціалістів, котрі мають пересвідчуватися, чи є копія  їхнього тексту ще десь в інтернеті. Перевірка є безкоштовною, але без реєстрації можлива лише декілька разів. Програма працює з різними мовами, але інтерфейсу українською поки немає, доведеться користуватися автотранслейтом. Для перевірки можна як завантажити документ з комп’ютеру, так і скопіювати текст на сторінку або додати посилання на нього.
Сервіс для контенту, антиплагіат Copyscape

Рис. 13 – Антіплагіат Copyscape

 1. Опція перевірки на плагіат Plagiarism Checker не тільки визначає ступінь унікальності текстів, але й перевіряє синтаксис та граматику. Алгоритм шукає збіги та визначає частотність вживання фраз. Сервіс безкоштовний. Ця програма так само дає вибір – завантажити файлом, додати посилання чи вставити скопійований текст у спеціальну форму. 
Сервіс для контенту, антіплагіат Plagiarism Checker

Рис. 14 – Антіплагіат Plagiarism Checker

 1. Чудовий український сервіс перевірки на плагіат Unicheck розроблено для університетів. Але він буде корисний і авторам різноманітного контенту на сайтах. Швидко знаходить текстові збіги та автоматично генерує онлайн-звіт. Розпізнає синонімізацію та наявність цитат. Інтегрується з хмарними сервісами.
Сервіс для контенту, антіплагіат Unicheck

Рис. 15 – Перевірка на плагіат Unicheck

 1. Сервіс Plag перевіряє текст на плагіат, спираючись на величезну базу наукових статей та вебсторінок, документів і книг. Підтримує 129 мов, тож можна вибрати українську чи іншу за бажанням. Пропонує обмежений функціонал безкоштовно для тих, хто не працює викладачем, але призначений в першу чергу для працівників освіти. Докладний звіт результатів можна отримати, придбавши преміум-тариф.
Сервіс для контенту, антіплагіат Plag

Рис. 16 – Сервіс Plag

 1. Сервіс EduBirdie перевіряє всі доступні онлайн-джерела, не потребуючи реєстрації. Інструмент працює і з комп’ютеру, і з і смартфону. 
Сервіс для контенту, антіплагіат EduBirdie

Рис. 17 – Сервіс EduBirdie

 1. Інструмент Copywritely за функціоналом трохи схожий на звичний Advego в тому сенсі, що він показує наявність води в текстах, заспамленість, допоможе відслідкувати входження ключових слів. Сервіс працює з основними європейськими мовами, зокрема з українською, хоча й не має цієї мови в переліку. Нові користувачі мають 11 безкоштовних перевірок тексту та розробку аналогічної кількості ТЗ для копірайтерів. 
Сервіс для контенту, антіплагіат Copywritely

Рис. 18 – Перевірка на плагіат Copywritely

Перевірка правопису

 1. Одним з найвдаліших українських сервісів є LanguageTool. Він може як відкриватися на комп’ютері, так і працювати як розширення в браузері. Інструмент перевіряє орфографію, граматику та стилістику 32 мовами. У безкоштовному плані зазначена робота з текстами до 10 000 символів. Підписку можна придбати за бажанням. У текстах українською мовою він знаходить русизми та інші помилки, має лише одне слабке місце – коми. Користувач має власний словник, який згодом стане основним підказником. 
Сервіс для контенту, перевірка правопису LanguageTool

Рис. 19 – Приклад перевірки правопису у сервісі LanguageTool

 1. Варто зазначити й OnlineCorrector, який автоматично виправляє помилки в текстах українською мовою. Сервіс є доповненням для Google-доків, хоча працювати з ним можна й у Ворді. Його базова версія безкоштовна, а кошти, отримані за передплату повної версії, у 2022 році сервіс перераховує до фонду «Повернись живим».
Сервіс для контенту, перевірка правопису OnlineCorrector

Рис. 20 – Сервіс OnlineCorrector

 1. Платформа Grammarly виправляє граматичні, орфографічні та пунктуаційні помилки у текстах, написаних англійською мовою, оцінює чіткість висловлювань та дає підказки.  Як і в інших сервісів, базова версія безкоштовна, але розширена є платною. Можна працювати з програмою онлайн або встановити як плагін браузеру. Зареєструвавшись, користувач зможе вибрати діалект англійської мови. 
Сервіс для контенту, перевірка правопису Grammarly

Рис. 21 – Сервіс Grammarly

 1. Сервіс Ginger має ті самі функції коректора, підтримує більше 60 мов, містить і безкоштовну промо-версію, і преміум-підписку. Працює як розширення в браузері та доступний для встановлення на мобільний. Програма має функцію особистого тренера, що мотивує користувача вдосконалювати власний рівень.
Сервіс для контенту, перевірка правопису Ginger

Рис. 22 – Сервіс Ginger

Надлишок іноземних слів у тексті

«Словотвір» – це унікальний сервіс для колективного пошуку аналогів іноземних слів і термінів. Проект виник через усвідомлення проблеми під час написання текстів вакансій для програмістів. Зараз каталог програми налічує понад 3 тис. слів. Вони структуровані за розділами та за походженням. А є й варіанти, які не прийшлися до вподоби користувачам.

Сервіс для контенту, надлишок іноземних слів у тексті, «Словотвір»

Рис. 23 – Сервіс «Словотвір»

Тож ми розглянули вже більше двох десятків інструментів, якими інтернет-маркетологам можна користуватися щодня замість звичних. Є й інші програми, які потребують доопрацювання. Але головним лишається вміння спеціалістів попри будь-які технічні зміни отримувати бажаний результат. Бажаємо користувачам саме цього. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: