Зміни функцій швидкого пошуку та підключення до груп FacebookДжерело – about.fb.com 

Фейсбук розпочав тестування нових способів швидкого доступу до улюблених користувацьких груп Facebook та спрощення їхньої  організації.

З'явилася бічна панель, яка допоможе швидше знаходити улюблені групи. Тут буде перелік груп і останні дії в них, як-от нові дописи чи чати, які користувачі ще не бачили. Також можна закріпити свої улюблені групи, щоб вони відображалися першими, відкривати нові групи або навіть створювати власні. Наприклад, якщо потрібен швидкий доступ до найновіших рецептів у кулінарній групі, тепер можна закріпити її вгорі, знайти пов’язані групи та отримати натхнення створити власну.

Також користувачі мають побачити нове меню, яке містить події, магазини та різноманітні канали, щоб було легше спілкуватися з іншими на теми, які цікавлять. Тож, опинившись у кулінарній групі, можна бути в курсі майбутніх подій групи, купувати їхні останні подарунки та безперешкодно приєднуватися до розмов.

Адміністратори можуть почати створювати спільноти для спілкування зі своїми групами в менших, більш невимушених умовах, де вони можуть глибше обговорювати спільні інтереси або організовувати свої спільноти навколо тем у різних форматах. Менші простори можуть складати канали чату спільноти, аудіорозмови в режимі реального часу, канали стрічки, де можна публікувати та коментувати певну тему.

Зміни функцій швидкого пошуку та підключення до груп Facebook
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: