YouTube відключає можливість бачити дизлайкиДжерело – blog.youtube

YouTube намагається сприяти поважній взаємодії між глядачами та творцями відео. Для цього на початку 2021 року команда провела експеримент із кнопкою "Не подобається", щоб з'ясувати, чи можуть зміни допомогти краще захистити творців контенту від переслідувань та зменшити кількість атак.

У рамках цього експерименту глядачі, як і раніше, могли бачити і використовувати кнопку "Не подобається". Але було виявлено, що оскільки лічильник не було ним видно, то вони з меншою ймовірністю натискали на кнопку "Не подобається". Ще однією причиною стали скарги від авторів контенту невеликих каналів – вони найчастіше несправедливо стають мішенню для любителів виставляти дизлайки.

Що зміниться для творців відео та глядачів

Як метрику дизлайки не відключать. Творці, як і раніше, зможуть знайти точні дані про їхню кількість у YouTube Studio, а також інші чинні показники, якщо вони хочуть зрозуміти, як працює їхній контент. Глядачі, як і раніше, можуть виставляти дизлайки на відео, щоб налаштувати свої рекомендації, але їм доведеться приватно ділитися відгуками зі творцями. І, мабуть, орієнтуватися на співвідношення перегляди/лайки.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: