В Україні запустили єдину платформу цифрової взаємодіїДжерело – thedigital.gov.ua/ 

За підтримки Міністерства цифрової трансформації України та національного проекту з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес, ДП «Прозорро.Продажі» створила єдину ІТ-платформу для цифрової взаємодії. 

Її запустили на базі системи «Прозорро.Продажі» та одного з акредитованих у системі майданчиків E-Tender. Бізнес зможе подавати заявку через майданчик за посиланням. Згодом перелік таких маркетплейсів розшириться і з’явиться на сайті «Прозорро.Продажі». Користування платформою для всіх користувачів безкоштовне.  

Щоб реалізувати проект з релокації, світовий вендор Microsoft Corporation надав у користування хмарні сервіси. Це дозволило забезпечити інфраструктуру рішення для автоматизації процесів релокації українських підприємств.

Чим корисна майбутня платформа

  1. Вона дозволяє подавати заявки як підприємствам, що потребують переміщення, так і компаніям, які готові надати для цього приміщення чи інші активи. 
  1. За її допомогою можна не лише збирати та опрацьовувати такі запити, але й моніторити онлайн процес переїзду, який реалізовуватимуть Міністерство економіки спільно з Мінінфраструктури, Укрзалізницею, Укрпоштою та іншими учасниками. 
  1. На платформі бізнес зможе опублікувати свої пропозиції допомоги іншим підприємствам у формі відкритого реєстру (наприклад, нерухомості чи транспорту).

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що економічний фронт є дуже важливим для перемоги.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: