Список динамічних винятків Google Ads: у чому його важливістьДжерело – mediapost.com

Рекламодавці, що працюють з Google, YouTube та іншими онлайн-платформами, постійно борються за те, щоб їхня реклама не показувалася поруч з контентом, з яким вони не згодні. Він може мати різні тематики, від політичної до екологічної.

На цьому тижні Google представив динамічні списки виключення Google Ads, щоб допомогти брендам уникати показу реклами поруч з небажаним контентом. Ця функція стане доступною у найближчі тижні.

«У кожного бренду є чіткі орієнтири, до яких вони прагнуть, і цінності компанії, які вони хочуть зберегти», – написав Алехандро Борджіа, директор з конфіденційності та безпеки реклами. – «Ми прагнемо допомогти рекламодавцям досягти й того, й іншого».

Тепер Google буде підтримувати ідентифікацію контенту на сторінці або веб-сайті, тому рекламодавці мають більший контроль над тим, де показувати свою рекламу.

Для брендів стало більш важливим прислухатися до того, що відчувають споживачі.
Так, отримані The 614 Group під час дослідження Brand Safety дані показують, що дві демографічні групи – заможні дорослі та особи, що займають керівні посади вищої ланки – більше стурбовані безпекою бренду в порівнянні з рештою населення США. Для маркетологів важливим є факт того, що ці групи, ймовірно, дозволять своїм побоюванням вплинути на купівельну поведінку.

До поновлення Google інструменти, використовувані для блокування веб-сторінок або веб-сайтів, вимагали регулярного оновлення, особливо для невеликих брендів з обмеженим персоналом або малим досвідом.

Рекламодавці можуть створювати списки динамічного виключення, які постійно оновлюються. Після їхнього завантаження до свого облікового запису Google Ads вони можуть запланувати автоматичні оновлення при додаванні нових веб-сторінок або доменів. Це гарантує, що їхні списки винятків залишаються чинними та актуальними.

Google AdSense для публікацій також висуває суворі вимоги до веб-сайтів і контенту. Наприклад, його політика забороняє розміщувати рекламу в контенті, що пропагує насильство або дискримінацію, незаконну діяльність, а також відверто сексуальні або графічні зображення.

Політика видавців постійно оновлюється, щоб показувати утворювані проблеми або загрози, які впливають на екосистему цифрової реклами, такі як дезінформація або шкідливі заяви про шкоду для здоров'я у зв'язку з пандемією COVID-19.

Google опублікував свій звіт про безпеку реклами в березні 2021 року, відзначивши, що у 2020 році примусово вилучив рекламу з 1,3 мільярда сторінок, що публікують контент. Для порівняння – у 2019 році був видалений лише 21 млн. Він також зупинив показ реклами на більш ніж 1,6 мільйона сайтів з порушеннями.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: