Результати Google «Російське вторгнення в Україну» включають нові функції пошукуДжерело – searchengineland.com 

Попит на інформацію про трагічні події, що відбуваються в Україні, спонукав Google оновити свої пошукові запити для відповідних запитів (наприклад, [Україна Росія]). Хоча деякі з нових функцій можуть бути специфічними, компанія може запровадити ці чи подібні функції для додаткових запитів, що може вплинути на можливості органічної видимості.

Пошукова видача Google «Вторгнення Росії в Україну 2022 року». Однією з очевидних відмінностей між іншими версіями результатів пошуку Google та результатами для запитів, пов’язаних з війною в Україні, є заголовок, який з’являється вгорі: «Вторгнення Росії в Україну 2022 року».

Раніше заголовок не завжди з’являвся, навіть для одного й того самого запиту при вході у браузер, порівняно з режимом приватного перегляду. 

Інші функції пошуку, що мають відмінності, включають:

  1. Розділ приблизних втрат – у цьому новому розділі наведено подробиці про кількість загиблих, несмертельних поранень, переміщених цивільних осіб та зруйнованих будівель. Google отримує ці дані від Reuters.
  2. Карусель фотографій – відрізняється від каруселі зображень, яка зазвичай з’являється в головній колонці результатів пошуку. Вона не є результатами пошуку зображень. Натомість ці фотографії ліцензовані Getty Images, і користувачі можуть лише прокручувати їх, але не натискати на них. 
  3. Для розділу контексту – ця функція відображається в головній колонці результатів пошуку та містить статті, які містять довідкову інформацію на тему. і.

Мобільна версія результатів пошуку Google за відповідними запитами більше схожа на стандартну мобільну версію з деякими помітними запозиченнями зі спеціальної пошукової видачі для ПК.

Вона також може показувати заголовок, ймовірні втрати, розділ для контексту, а також карусель фотографій.

Результати Google «Російське вторгнення в Україну»
Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: