Програми підтвердження особистості рекламодавця та комерційної діяльності об’єднаютьДжерело – ppc.world

Розсилка від Google Ads повідомила, що тепер Google перевірятиме комерційну діяльність та особистість рекламодавця в рамках єдиної програми. Оновлення набуде чинності 31 березня 2022 року і реалізація займе приблизно 2 місяці.

Зміняться також терміни та заходи, що вживаються у разі недотримання вимог.

 1. Рекламодавці також отримуватимуть повідомлення про те, що вони вибрані для перевірки, електронною поштою та в обліковому записі Google Ads. Але тепер їм доведеться відповісти на запитання з розділу «Інформація про компанію» протягом 30 днів після отримання повідомлення. Зокрема, доведеться розповісти про:
 • галузь бізнесу,
 • країну знаходження платіжної адреси,
 • постачальників товарів та послуг, що рекламуються в Google Ads.

Виконати умови першого етапу перевірки потрібно за 30 днів, інакше обліковий запис буде призупинено.

 1. Другий етап перевірки варіюється. Рекламодавцям може знадобитися пройти, наприклад, підтвердження особи, підтвердження комерційної діяльності або обидві перевірки. На це також приділяється 30 днів.

І знову Google призупинить обліковий запис, що перевіряється, після закінчення 30-го дня, якщо рекламодавець не виконає необхідні дії або бізнес не відповідає вимогам. Аккаунт рекламодавця буде доступний, але до проходження перевірки реклама не показуватиметься. Але обліковий запис не буде заблокований, як раніше.

Також у новій програмі перевірки Google:

 • об'єднає критерії для підтвердження особистості рекламодавця та комерційної діяльності;
 • додасть додаткових критеріїв, спрямованих на захист користувачів;
 • оновить умови негайного призупинення облікового запису.

Додаткові критерії перевірки стосуватимуться рекламодавців, які показують рекламу за брендованими запитами або запитами з галузей або сфер діяльності, де поширені зловживання та шахрайство: туризм, підтримка клієнтів, технічна підтримка, фінансові послуги.

Google призупинить обліковий запис рекламодавця одразу після початку перевірки, якщо:

 • реклама порушує правила Google Ads або виглядає сумнівною;
 • реклама або бізнес-модель можуть заподіяти користувачам збитків;
 • запідозрить рекламодавця у спробі оминути систему перевірки;
 • недостатньо інформації про особистість рекламодавця.

Рекламодавці зможуть самостійно розпочинати процедуру перевірки, стежити за її проходженням і дізнаватися про причини невдач на вкладці «Рахунки та платежі» у новому інтерфейсі Google Ads. Отримати доступ до вкладки можна з підказок у сервісі та оповіщень. Після перевірки рекламодавця Google зробить інформацію про назву компанії та її адресу загальнодоступною.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: