Особливості роботи технології MUM в ПошукуДжерело – blog.google

Анонс цієї технології вийшов ще в травні. Тепер найближчими тижнями команда Google збирається випустити першу версію функції. 

MUM – це багатозадачна уніфікована нейромережа, яка працює з контекстом та може розуміти інформацію в тексті і зображеннях. Її використання дозволить шукати потрібні відео, застосовувати мультимодальний пошук в Google Lens, а також отримувати релевантний зовнішній вигляд сторінки Пошуку.

Ось які оновлення Пошуку планує впровадити Google:

  1. Об'єднання пошуку за світлиною з текстовим запитом для Google Lens. Тепер інформацію легше буде отримати, не знаючи точної назви, просто сфотографувавши необхідне. Функція "Контекстний пошук" повинна запрацювати восени в найближчі місяці.
  2. Кнопку «Пошук зображень» через технологію Google Lens. За її натискання додаток розпізнає вміст картинки на екрані і покаже, де купити аналогічні товари. Lens з'явиться в мобільному додатку Google та в настільному браузері Chrome.
  3. Нові варіанти відображення пошукової видачі. Розшириться розділ пов'язаних запитів, які будуть докладніше розкривати тему пошуку: на сторінці з'явиться розділ «Що потрібно знати». Він буде відображатися у відповідь на інформаційні запити, показуючи важливі деталі пошуку.
  4. Новий дизайн сторінки з акцентом на ідеях та пошуку натхнення. Користувачу будуть показані тематичні відеоролики, зображення або прев’ю статей з картинками і анімаціями.
  5. Технологія MUM розпізнає вміст відео та дозволить не тільки розбивати його на ключові моменти, а й показувати відповідні теми, які безпосередньо в ньому не згадуються.
  6. Вітрини товарів: речі різних кольорів і фасонів, які підходять за запитом та які можна буде фільтрувати за параметрами.

Крім того, на «Google Картах» з'являться:

  • інструмент для урядів та громадських організацій, який дозволить швидко привласнювати адреси людям і компаніям;
  • новий шар «Лісові пожежі» – він покаже актуальну інформацію на цю тему. 

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: