Огляди продукції Google: що слід знати про оновленняДжерело – developers.google.com

Завдання пошуку Google – відображати максимально корисну та актуальну інформацію, для чого проводяться постійні тестування, перевірки та експерименти. Завдяки їм ми знаємо, що люди цінують огляди товарів, в яких містяться докладні дослідження, а не просто опис продукції. Ось чому Google покращує системи ранжування, і називає це оновленням оглядів продукції, яке спрямоване на поліпшення якості пошуку за відгуками. Воно призначене для того, щоб відзначати якісний контент.

Це оновлення виходить сьогодні та поки включає лише огляди англійською мовою. Google вважає, що це ще більше допоможе тим, хто створює обширний контент у сфері review-запитів.

Хоча поліпшення і не пов'язане безпосередньо з регулярними основними оновленнями Google, проте порада, яку він дає стосовно створення якісного контенту для них, також можна застосувати тут. Основна увага приділяється тому, щоб надати користувачам контент, в якому містяться глибокий аналіз та оригінальні дослідження. Він повинен бути написаний експертами або ентузіастами, які добре володіють темою.

Ось декілька додаткових питань для творців контенту. Їх слід враховувати при огляді продукції. Отже, ваші огляди корисні, якщо вони:

  • демонструють повні та глибокі знання про продукцію;
  • показують, як виглядає продукт або як він використовується, містять унікальний контент окрім даних, наданих виробником;
  • дають вимірні дані про те, наскільки продукт наділений різними експлуатаційними якостями;
  • пояснюють, що відрізняє цей продукт від його конкурентів;
  • порівнюють товари і пояснюють, які з них підійдуть найкраще для певних цілей або обставин;
  • містять обговорення переваг та недоліків того чи іншого продукту на основі його дослідження;
  • описують, наскільки більш просунутий продукт порівняно з попередніми моделями або випусками для того щоб забезпечити поліпшення, вирішити проблеми або іншим чином допомогти користувачам в ухваленні рішення про покупку;
  • визначають ключові фактори прийняття рішень для категорії товару і оцінюють, наскільки продукт ефективний? Наприклад, автомобільні review-запити можуть визначити, що економія палива, безпека та можливість керувати – ключові фактори прийняття рішень, і варто оцінити ефективність в цих областях;
  • описують ключові параметри продукту і те, як його сприймають користувачі, окрім того, що говорить виробник.

Google сподівається, що ці рекомендації виявляться для вас корисними.

Також не забудьте ознайомитися з повідомленням Надання покупцям більш якісної інформацї стосовно продукції

Крім того, ви також можете знайти поради щодо створення гарного контенту за допомогою ресурсів, які пропонує Центр пошуку Google, включаючи інструментидовідкові сторінки та форуми.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: