Оприлюднено дані про вплив кодів стану HTTP, помилок мережі та DNS на пошук GoogleДжерело – developers.google.com 

26 червня 2021 у Довідку додано документ, де розбираються всі основні коди станів HTTP в розрізі їхньої інтерпретації роботом Googlebot. Також там детально описаний вплив помилок мережі та DNS на представленість сайтів в Пошуку.

Розділ, присвячений кодам стану HTTP, розповідає, які існують коди і як їх вони впливають на індексацію в Google.

  1. Коди зі статусом 2XX припускають, що Google розгляне контент для індексації (але гарантій цього немає).
  2. Код відповіді сервера 3хх пов'язаний з перенаправленням. Googlebot може виконувати до 10 переходів по ланцюжку редиректів, потім Search Console покаже помилку в звіті про індексування сайту.
  3. Сторінки, проіндексовані раніше, але які повертають код 4хх тепер, видаляються з індексу. URL-адреси, які повертають код 4хх, не індексуються.
  4. Помилки 5хх і 429 призводять до тимчасового зниження швидкості сканування цих сторінок. Це зниження пропорційно кількості окремих URL-адрес, які повертають помилку сервера. Проіндексовані URL, які стали недоступними, видаляються з індексації Google протягом декількох днів. Для кожної помилки формується повідомлення в Search Console.
  5. Помилки мережі і DNS негативно впливають на присутність сайтів в Пошуку. Googlebot обробляє помилки скидання підключення, довгий час виконання запиту і помилки DNS аналогічно помилкам відповіді сервера 5хх.

Поки що документ доступний тільки англійською мовою і охоплює декілька розділів.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: