Meta змінює алгоритми Facebook та Instagram, але доходи падаютьДжерело – investor.fb.com  

Підрозділ Meta Reality Labs, що займається розвитком метавсесвіту, втратив у другому кварталі року $2,8 мільярди. Загальний прибуток її материнської компанії Meta впав на 36 відсотків до 6,7 мільярди доларів. У Facebook прогнозують, що у третьому кварталі він може впасти ще більше.

Глобальне уповільнення економіки змусило рекламодавців скоротити витрати. З цим і  пов'язують зниження доходів компанії. Але попри те, що доходи Meta падають, компанії вдалося збільшити щоденну кількість користувачів Facebook у світі на 3% – до 1,97 мільярди.

Meta переробляє соцмережі Facebook та Instagram, щоб зробити акцент на коротких відео та публікаціях, які система рекомендує людям. Цукерберг розповів під час розмови з аналітиками, що наступного року відсоток рекомендованого контенту, який люди бачать у Facebook та Instagram, подвоїться.

З його слів, компанія помітила «тенденції залучення», які перевищили очікування, головним чином завдяки збільшенню споживання відео. Тобто Reels, короткостроковий відеоформат компанії, призначений для TikTok, монетизується швидше, ніж Stories. 

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: