LinkedIn закриває Stories наприкінці вересняДжерело – socialmediatoday.com

LinkedIn припиняє свій експеримент LinkedIn Stories слідом за рішенням Twitter відмовитися від свого проекту соціальних історій Fleets в серпні.

Як пояснили в LinkedIn:

"Ми представили Stories в минулому році як забавний і невимушений спосіб ділитися швидкими відеооновленнями. Ми багато чому навчилися. Тепер ми використовуємо ці знання, щоб розвинути формат Stories у переосмислений відеодосвід в LinkedIn, який буде ще більш насиченим і розмовним. Ми хочемо послідовно використовувати змішані медіа та творчі інструменти Stories на всій нашій платформі, одночасно працюючи над тим, щоб тісніше інтегрувати його з вашою професійною ідентичністю".

У результаті цього LinkedIn Stories в його нинішньому вигляді буде видалений наприкінці вересня.

Були зроблені висновки, які LinkedIn зробив за Stories згідно реакції користувачів – вони хочуть:

  • щоб їхній контент в Stories залишався доступним після 24 годин показу в профілі;
  • мати більше творчих інструментів для створення захоплюючих відеороликів на всій платформі.

У результаті LinkedIn врахують ці два побажання в своєму наступному відеопроекті, який тепер буде розроблятися замість Stories.

LinkedIn не надав ніяких подробиць, але з урахуванням того, що на початку цього місяця він придбав відеомайданчик Jumprope, ймовірно, буде прагнути до розробки більш професійних демонстраційних відеоінструментів для профілів користувачів. Це дасть ще один спосіб представити короткі відомості, покажчики навичок та багато іншого у більш творчій та захоплюючій формі.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: