Instagram запускає хронологічну стрічку та канал «Вибране» для всіх користувачівДжерело – techcrunch.com 

Сьогодні Instagram робить хронологічну стрічку доступною для всіх користувачів, як було обіцяно раніше, поряд з ще однією новою опцією фільтрації каналів, яка дозволить вам прокручувати публікації з ваших улюблених облікових записів. 

Функції були запущені у бета-тестування, починаючи з січня, але тепер вони отримають доступ користувачів Instagram до кінця дня в середу, 23 березня – швидше, ніж зазвичай.

Користувачі отримають сповіщення про нові параметри «Підписки» та «Уподобання» зі спливаючого вікна у верхньому лівому куті програми під словом «Instagram». Звідти ви можете натиснути канал, який хочете переглянути.

Тепер є три варіанти перегляду вашої стрічки Instagram

  • основна, алгоритмічна домашня стрічка; 
  • хронологічна подача (Далі);  
  • новий канал "Вибране", який складається з вибраних вами облікових записів. 

Зазвичай цей останній канал включає облікові записи найкращих друзів, родини та, можливо, деяких улюблених творців. Але ви можете використовувати цю опцію, щоб керувати будь-яким іншим набором облікових записів Instagram, які ви хочете легко переглядати окремо від основної стрічки. Користувачі можуть мати до 50 облікових записів, встановлених як улюблені.

Крім того, під час прокручування основного каналу домашньої сторінки публікації з цих облікових записів у вашому списку вибраних тепер матимуть вищий рейтинг і позначатимуться значком зірочки.

Як зазначає Instagram, в обох двох нових опціях стрічки «Підписки» та «Уподобання» публікації з’являтимуться в хронологічному порядку без жодного іншого рейтингу.

Але є одне велике застереження щодо цих нових параметрів: ані «Підписки», ані «Вибране» не можна встановити за замовчуванням.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: