ITForce – Провідний Партнер Google у 2022 роціАгентство цифрового маркетингу "ITForce" (Харків) набуло статусу Провідного Партнера Google у 2022 році.

Агентство допомагає інтернет-магазинам різних тематик, сайтам послуг, юридичним та медичним компаніям результативно працювати у контекстній рекламі, SEO-просуванні та ASO, SMM та email-маркетинзі в Україні, СНД, країнах Євросоюзу, США та Океанії. Ознайомитись з повним списком послуг можна на сайті.

Цього місяця в рамках нової програми Google Partners найкращі у світі компанії, що спеціалізуються на цифровому маркетингу, отримали статус провідного партнера Google.

Програма Google Partners у 2022 році значно змінилася. Це торкнулося вимог до Провідних Партнерів та переваг, які вони отримують для більш ефективного проведення кампаній у Google Рекламі для своїх клієнтів.

"Статус Провідного Партнера має лише 3% компаній України, що беруть участь у програмі Google Partners. Він присвоюється агентствам, які показують найкращі результати та виділяються на тлі інших прагненням підвищувати кваліфікацію, знаходити нових клієнтів та допомагати їм у розвитку бізнесу. Від нас партнери отримують всебічну підтримку та ресурси. Стати провідним партнером – велике досягнення! Вітаємо!"

Даванг Ша (Davang Shah), старший директор з маркетингу Google Реклами.

ITForce входить до обраної групи Ведучих Партнерів – учасників програми Google Partners. Ця програма розрахована на агентства та фахівців, які управляють акаунтами рекламодавців у Google Рекламі. Участь у ній дає доступ до інноваційних інструментів, корисних ресурсів та інших бонусів, що дозволить проводити для клієнтів більш успішні кампанії..
Агентство ITForce засноване у Харкові в 2015 році. За цей час допомогло 500+ компаніям малого та середнього бізнесу залучити нових клієнтів та вивести свої сайти у ТОП.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: