Google став показувати обсяг потенційної аудиторії при завантаженні списків адресДжерело – support.google.com

Google почав показувати при завантаженні електронних адрес до акаунту коефіцієнт відповідності – відсоток аудиторії зі списку, на яку можна запустити рекламу прямо зараз.
Раніше для отримання цих даних потрібно було почекати. Крім того, в довідці Google Ads йдеться, що система покаже коефіцієнти відповідності списків, завантажених з 1 січня 2020 року.

Изображение к новости Google стал показывать объем потенциальной аудитории

Щоб підвищити коефіцієнт відповідності, Google рекомендує додавати максимум інформації про клієнтів. За внутрішніми даними компанії, у рекламодавців, що завантажили два типи інформації про клієнтів, середній розмір списку збільшився на 28%, а тих, хто завантажив три типи – на 35%.

Изображение к новости Google стал показывать объем потенциальной аудитории

Крім того, підвищити коефіцієнт відповідності можна, усунувши проблеми з форматуванням і працюючи зі сторонніми сервісами завантаження електронних списків. Але коефіцієнт відповідності не є показником ефективності списків.
Охопити більше аудиторії допоможе регулярне оновлення списків клієнтів. Тому Google почав показувати пораду оновити списки на сторінці рекомендацій.

Изображение к новости Google стал показывать объем потенциальной аудитории

Застарілі дані обмежують обсяг інформації для пошуку аудиторії. Згідно з внутрішніми даними Google, після оновлення списків трафік і конверсії збільшуються в середньому на 17%.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: