Google планує заборонити рекламу книг в цифрових форматах через товарні оголошенняДжерело  – support.google.com

З 18 травня 2021 року Google перестане підтримувати глобальну рекламу цифрових книг в товарних оголошеннях. Це означає, що всі товарні оголошення для книг в цифрових форматах будуть відхилені на рівні пропозиції, в тому числі й ті, показ яких є включеним. У Довідці Google Merchant Center йдеться, що до переліку входять PDF-файли, книги в форматах ePub, MOBI і 子 書籍.
Це оновлення стосується тільки електронних книг. Для друкованих видань і аудіокниг змін не буде. Якщо їхня реклама виявиться відхиленою через неправильну класифікацію цифрових книг, запросіть перевірку в Merchant Center. Розробники Google обіцяють швидко розв'язати подібну проблему, якщо вона станеться.
І хоча компанія поки не готова забезпечити відповідність оголошень про цифрові книги високим стандартам у товарних оголошеннях, її представники вважають, що це правильне рішення для захисту користувачів, видавців та екосистеми Покупок.
Інформацію про книги в інших форматах, наприклад, про друковані видання та аудіокниги, можна буде розміщувати, як і раніше.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: