Google оновив агента користувача для DuplexWebДжерело – developers.google.com

Google оновив сервіс DuplexWeb – агента користувача, який забезпечує роботу сервісу «Duplex в інтернеті». Оновлений user-agent використовує останню версію Android та Chrome.

Изображение к новости Дуплекс

Особливості роботи й частота сканування:

  1. Жоден сервіс, який застосовує агент користувача DuplexWeb-Google, не робить покупки або інші важливі дії при скануванні сайту.
  2. DuplexWeb-Google сканує від декількох разів на день до кількох разів на годину – залежно від функції, але з таким розрахунком, щоб не перевантажити ваш сайт і не порушити його трафік.
  3. Дані, отримані цим user-agent, не застосовуються для індексування в Google Пошуку. Тому DuplexWeb-Google не розпізнає директиву noindex.
  4. У звітах Google Аналітики не реєструються запити сторінок, що надійшли від DuplexWeb-Google під час сканування й аналізу.

Якщо ви не хочете, щоб агент користувача DuplexWeb-Google сканував ваші сторінки, вам необхідно явно заблокувати йому доступ до них за допомогою директиви Disallow в файлі robots.txt. Відключити навчання в налаштуваннях ресурсу в Search Console буде недостатньо.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: