Зв’язатися з техпідтримкою Google: перевірені способи у 2023У кожного з нас іноді виникають ситуації, коли потрібна допомога у вирішенні конкретної проблеми в гугл-сервісах. Наприклад, вони стосуються акаунту Google. Якщо пошуки відповіді в інтернеті не сприяли успіху, залишається звернутися безпосередньо до техпідтримки. Якщо ви переконані, що потрібна допомога саме офіційного представника, зверніться до фахівців компанії, які розмовляють вашою мовою. Ось декілька оптимальних способів, як зв’язатися з підтримкою гугл-акаунту:

  1. Телефон гарячої лінії
  2. Заявка через форму «Звязатися з нами» Google Ads
  3. Заявка зі сторінки пошуку
  4. Зв’язок через Google My Business
  5. Відгук за допомогою Search Console
  6. Питання у спільноті

Якщо ви є потенційним або чиннм клієнтом сервісу Google Ads, то вам підійдуть перші два методи зв’язку. Якщо власник сайту чи вебмайстер – то до ваших послуг решта.

1. Телефон гарячої лінії

На стартовій сторінці ви знайдете номер телефону 0-800-503-209, який доступний з понеділка по п’ятницю 9:00-17:00. Зателефонувавши ним, ви можете розраховувати на допомогу зі створення акаунту та налаштування перших рекламних кампаній.

Телефон гарячої лінії Google

Рис. 1 – Обліковий запис Google Ads

Втім, якщо ви вже працюєте з Google Ads і проблему потрібно пояснювати скріншотами, краще вибрати інший спосіб спілкування. У будь-якому випадку для допомоги у вирішенні проблеми вам потрібно буде сказати свій ідентифікатор клієнта. Він знаходиться в акаунті вгорі сторінки біля вашої електронної адреси.

Контактний телефон для більш просунутих користувачів, які бажають зв’язатися з підтримкою Google, вказано інший – 0-800-502-162, його можна знайти на сторінці інформації про телефонну підтримку користувачів по всьому світу. Там же вибираєте країну, якщо хочете зв’язатися з Гуглом телефоном та знаходитесь за межами України.

Телефонна підтримка по всьому світу

Рис. 2 – Сторінка інформації про телефонну підтримку

2. Заявка через форму «Зв’язатися з нами» Google Ads

На тій же сторінці в розділі довідки Google Ads є письмова форма для зв’язку. Заповнивши її, чекайте на відповідь на електронну пошту або дзвінка на мобільний, якщо ви вказали саме його як бажаний спосіб зв’язку. Практика показує, що техпідтримка зв’язується протягом декількох діб.

Форма «Зв'язатися з нами» Google Ads

Рис. 3 – Заявка через форму «Зв’язатися з нами» Google Ads

3. Заявка зі сторінки пошуку

Ще один простий спосіб – заявка зі сторінки пошуку Гуглу. Незважаючи на те, що сюди можна надсилати найрізноманітніші питання, що логічно подовжує термін відповіді, він користується популярністю.
Для цього потрібно прокручувати сторінку вниз, праворуч натиснути на «Налаштування» і вибрати серед пунктів меню «Надіслати відгук». З’явиться така англомовна форма:

Сторінка пошуку Гуглу

Рис. 4 – Заявка зі сторінки пошуку Гуглу

Далі з’явиться напис “Thank you for feedback”, і повідомлення буде надіслано.

4. Зв’язок через Google My Business

Цей спосіб буде доречним, якщо ви:

  • захочете підтвердити або відредагувати профіль компанії,
  • вирішите поставити позначку на карті.

Для цього у вас вже повинен бути акаунт – ось з цієї сторінки він легко створюється.

Сторінка Google My Business

Рис. 5 – Зв’язок через Google My Business

Далі заходите в акаунт, натискаєте на значок «Довідка» у вигляді знака питання праворуч угорі, випадає перелік питань, і нижче – «Надіслати відгук»:

Надіслати відгук техпідтримці Google

Рис. 6 – Довідка техпідтримки Google

Вибравши останній пункт, ви побачите ту саму форму, що й при спробі зв’язатися з google-підтримкою зі сторінки пошуку. Щоправда, у цьому випадку форма підлаштовується під мову налаштування акаунту.

Зв'язок із гугл-підтримкою

Рис. 7 – Форма зв’язку з гугл-підтримкою

5. Відгук за допомогою Search Console

Ще один простий спосіб – залишити відгук через Google Search Console. Для цього знадобиться підтверджений доступ до домену.

Відгук з Google Search Console

Рис. 8 – Відгук через Google Search Console

На сторінці у лівому бічному меню унизу є опція «Надіслати відгук». Ця форма також знадобиться при пошуку варіантів, як зв’язатися з оператором Google.

6. Питання у спільноті

Останній метод вирішення проблем «живим» спеціалістом полягає у питанні на форумі. Тут можуть відповісти не тільки представники Гуглу, але й інші користувачі. Спосіб підійде, якщо питання не є терміновим. Але почати краще з самостійного пошуку. Зайшовши до Довідкового центру, ви побачите безліч статей з усіх продуктів Google.

Довідковий центр Google стартова сторінка

Рис. 9 – Стартова сторінка довідкового центру Google

Якщо ваше питання не належить до часто запитуваних і відповідь на нього не знаходиться в пошуковій системі, то задавайте його особисто. Потрібно вибрати продукт, наприклад AdSense, і перейти до його спільноти.

Спільнота Adsense

Рис. 10 – Допомога у спільноті Adsense


Побачивши опцію “Запитати зараз”, переходимо за посиланням.

Питання спільноті

Рис. 11 – Задати питання спільноті Google

Якщо мова йде про Google Ads, то користувачам буде запропоновано таку допомогу:

Онлайн-посібники Google

Рис. 12 – Безкоштовні онлайн-посібники Google

Канал Google Ads на YouTube

Рис. 13 – Зв’язок через канал Google Ads на YouTube

Нехай усі ваші проблеми вирішуються швидко та зрозуміло. Способів, як зв’язатися з техпідтримкою Google, справді вистачає – головне, щоб фахівці змогли вам допомогти. Для цього формулюйте проблему чітко, лаконічно і, якщо потрібно додати для наочності скріншоти, обов’язково зробіть це.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: