Докладний посібник з розширення “Зображення” Google AdsДжерело – codefixer.com (переклад з англ.)

Ще в червні 2013 року Google випустив статтю під назвою “Нові розширення зображень, які дозволяють “показувати” та “повідомляти” за допомогою пошукової реклами” в блозі “Inside AdWords”, якого вже не існує. Ця стаття підтвердила, що Google використовує бета-версію, проте незабаром вона була припинена, і про розширення “Зображення” ще декілька років майже не згадували.

У грудні 2019 року з’явилася стаття на WordStream, у якій повідомлялося, що Google зараз випускає нові розширення “Зображення” для вибраної групи рекламодавців.

Потім у липні 2020 року компанія Google випустила статтю під назвою „Розшифровка рішень для збільшення продажів в інтернеті”. У ній оголошено про запуск бета-програми розширень “Зображення”, яка діяла до травня 2021 р., коли розширення зображень поширилися на відповідні облікові записи платформи. Оновлення вийшло паралельно з розширеннями динамічних зображень.

На зображенні нижче ми бачимо, як спершу мали виглядати розширення “Зображення” у 2013 році!

Comprehensive Guide to Google Ads Image Extensions

Що таке розширення “Зображення”?

Розширення “Зображення” дозволяють рекламодавцям відображати горизонтальне (1,9:1) або квадратне зображення (1:1) поряд із пошуковими оголошеннями для користувачів, які виконують пошук на мобільних пристроях. 

Впровадження розширень “Зображення” дозволяє нам додатково збагачувати та покращувати наші пошукові оголошення, допомагаючи надавати більше інформації користувачам, а також допомагаючи нашій рекламі виділятися серед конкурентів. 

Ці нові розширення можна додати на рівні кампанії чи групи оголошень, і кожна група оголошень або кампанія може мати по 20 окремих розширень “Зображення”. 

Зараз існує два типи розширень : стандартні та динамічні.  

Яка різниця між стандартними та динамічними розширеннями “Зображення”?

Стандартні розширення просто додаються на рівні групи оголошень або кампанії у пошукові кампанії. Ці розширення “Зображення” генеруються за допомогою об’єктів, доданих вручну до облікового запису Google Ads і можуть бути як квадратним зі співвідношенням сторін 1: 1, так і альбомним прямокутним із розмірами 1,9:1. Додаючи наші розширення зображень, також доступна функція, яка дозволяє нам обрізати наші зображення, якщо вони не мають відповідних розмірів. Існують інші вимоги, щоб переконатись, що ваші розширення будуть прийняті.

Динамічні розширення генеруються із зображень, які зараз доступні на наявних цільових сторінках веб-сайту, де є ваші оголошення. Щоб увімкнути динамічні розширення “Зображення”, Google вимагає, щоб ви підписали поле, що підтверджує таку відмову від вмісту: 

“Я підтверджую, що володію всіма законними правами на зображення на цільових сторінках, що використовуються цим обліковим записом (або я маю дозвіл ділитися зображеннями з Google). Цим я доручаю Google публікувати ці зображення від мого імені для рекламних чи інших комерційних цілей “.

Простіше кажучи, як тільки ви знайдете налаштування для ввімкнення динамічного розширення та приймете умови, Google почне представляти зображення, доступні на ваших цільових сторінках, поряд із вашими оголошеннями. 

Як завжди, з будь-якими функціями Dynamic vs Standard в Google Ads, головна перевага першої та другої полягає в тому, що ми можемо мати набагато кращий контроль над тим, який вміст відображаємо користувачам, які бачать наші оголошення в SERP. 

У Codefixer ми виявили особливо корисним максимально сегментувати розширення “Зображення”. Результати, як правило, найкращі, коли зображення найближче відображає рекламу, цільову сторінку та ключове слово, біля яких вони відображаються. Наприклад, якщо у вас є кампанія “Чоловіче взуття”, і групи оголошень для «Чоловічі робочі черевики», «Чоловічі кросівки Adidas», «Чоловічі черевики Веллінгтону» та «Чоловічі капці», то найкраще буде знайти зображення, які відповідають групам оголошень, а не одне зображення для «Чоловічого взуття». Досить простий приклад, але я вирішив, що його варто навести. 

Як працюють розширення “Зображення”?

Розширення можуть відображатися поруч із вашими пошуковими оголошеннями для користувачів, які виконують пошук на мобільних пристроях. Ми ще не змогли підтвердити жодного випадку розширень “Зображення”, що відображаються на настільних пристроях або на планшетах. Ми будемо продовжувати відстежувати та оновлювати, якщо матимемо докази того, що ці розширення там з’являються. 

Здається, що розширення “Зображення” з’являються лише тоді, коли ваші оголошення відображаються у верхній частині сторінки, однак вони не обмежуються показом на позиції №1. Ви можете розглянути стратегію призначення ставок для цільової частки показів, щоб ці розширення відображалися якомога частіше. 

На зображенні нижче ми можемо побачити приклад того, як ці розширення відображаються для користувачів у Белфасті, які виконують пошук “PPC Belfast”.

У цьому прикладі користувач (я) здійснював пошук з мобільного пристрою (змодельований iPhone X), і в цьому випадку наше оголошення з’явилось на позиції №1.

Comprehensive Guide to Google Ads Image Extensions

Які вимоги до розширення “Зображення”?

Щоб послідовно затверджувати розширення “Зображення”, ви повинні відповідати декільком простим критеріям, щоб забезпечити достатньо високу якість зображень та відповідати вимогам щодо розширення “Зображення”, висунутим Google

По-перше, на ваших зображеннях не може бути рекламного тексту чи графічного накладання. Сюди входить наявність логотипу вашого бренду. Google також не схвалить ваш логотип, якщо ви намагаєтеся використовувати його як розширення самостійно – Google є надзвичайно суворим стосовно цього. Якщо ви подасте зображення з текстовим або графічним накладанням, воно, швидше за все, буде негайно відхилено. Наразі неможливо надіслати розширення “Зображення” на автоматичну або ручну перевірку, тому після відхилення воно залишиться таким. 

Google також не схвалить подані розширення, на яких на зображенні забагато місця або фокус зображення не дає легко розпізнати товар або послугу. 

Зображення, що складаються з колажів, також не будуть схвалені. Google припускає, що зображення, що містять “природні” колажі, такі як альбоми, каталоги тощо, є прийнятними зображеннями, але будь-який колаж із зображень, створений у постпродукті, буде відхилено. 

Розширення “Зображення” також може бути відхилено з деяких причин, пов’язаних із низькою якістю зображення. Сюди входять розмиті зображення, які роблять об’єкт невпізнанним або важким для ідентифікації. Так само виключаються зображення візуально викривлені або перекошені. Зображення, які погано обрізані, також, швидше за все, будуть відхилені. Тож підберіть максимально високу їхню якість. 

Правила забороненого вмісту також застосовуються до розширень “Зображення”, тому переконайтеся, що використовувані кадри не містять оголених тіл та зображень сексуального характеру. Це правило звучить досить суб’єктивно, тому краще виявити обережність та переконатися, що всі ваші зображення підходять для будь-якого віку. 

Чи покращують розширення “Зображення” ефективність кампанії?

Зараз ми працюємо з розширеннями “Зображення” протягом декількох тижнів і вже виявили декілька цікавих результатів під час цього короткого експерименту. 

В усіх 8 облікових записах, які ми використовували для тестування розширень зображень, наш рейтинг кліків покращився завдяки розширенням зображень для всіх облікових записів, крім 1. Проте цей обліковий запис (№8) мав найменшу кількість показів, кліків та конверсій по розширеннях зображень протягом періоду тестування. Тому цілісність даних цього облікового запису є менш повною, ніж для інших облікових записів, і для нього є корисним постійне тестування.

Облікові записи з найбільшою кількістю показів, кліків та конверсій під час нашого експерименту (№3, №4 та №6), ймовірно, мають значно вищий рейтинг кліків для наших оголошень із розширеннями “Зображення” порівняно з загальним середнім показником для облікового запису. 

Середній рейтинг кліків для оголошень із розширеннями “Зображення” становив 14,73%, тоді як середній рейтинг кліків для оголошень без розширень – 9,61%. Збільшення на 53,28% показника CTR здійснено завдяки звичайному розміщенню зображень в оголошеннях. Хоча й хотілося б продовжувати тестування далі, цей результат є перспективним.

Поліпшення коефіцієнта конверсії на цих рахунках є менш помітним, ніж у рейтингу кліків. У 3 із 8 облікових записів наш коефіцієнт конверсії знизився у порівнянні з оголошеннями з загальним середнім показником. 

Однак наш коефіцієнт конверсії покращився у 5 із 8 тестованих нами акаунтів, причому деякі з них показали значні покращення. 

Наш середній коефіцієнт конверсії для всіх облікових записів становив 10,27%, тоді як загальний середній коефіцієнт конверсії для оголошень із розширеннями “Зображення” – 12,07%. Це є збільшенням середнього коефіцієнта конверсії на 17,53% на наших 8 тестових акаунтах, що є значним покращенням.

Після короткого, не надто наукового тесту з цими 8 обліковими записами ми можемо побачити дані, що підтверджують гіпотезу: в цілому “Зображення” у Google Ads позитивно впливають як на рейтинг кліків, так і на коефіцієнт конверсії наших оголошень. 

З розширеннями “Зображення” Середні значення показників пошукової кампанії
CTR (%)Обмінний курс (%)CTR (%)Обмінний курс (%)
# 124.90%5.00%14.69%10.37%
# 216.54%4.44%10.44%7.37%
# 36.54%8.11%4.93%3.79%
# 413.05%8.09%9.27%4.18%
# 515.72%16.00%9.89%17.43%
# 622.65%8.05%14.21%6.78%
# 714.95%21.88%8.59%16.89%
# 83.45%25.00%4.86%15.38%
Avg:14.73%12.07%9.61%10.27%

Вимоги до придатності облікового запису Google Ads для розширень “Зображення”

Якщо ви ще не отримали доступ до розширень “Зображення” у своєму обліковому записі Google Ads, можливо, вам доведеться просто проявити терпіння, і вони з часом стануть доступними в обліковому записі. На дату написання цієї статті (15.06.21) ми отримали доступ лише до половини наших акаунтів, більшість з яких були доступні лише з початку червня, і лише невелика кількість акаунтів була доступною в травні. 

Однак Google також надав нам вимоги щодо наявності облікового запису для розширень “Зображення”

  • Рахунок відкрито вже понад 90 днів.
  • Обліковий запис має позитивну історію дотримання правил.
  • Обліковий запис знаходиться у відповідній вертикальній або субвертикальній версії. Чутливі вертикалі або підвертикалі (наприклад, сексуальний вміст, алкоголь, азартні ігри) не мають права на розширення “Зображення”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: