10 речей, які ви можете зробити з Google Analytics 4, але ніколи б не змогли з UniversalЗа матеріалами twitter.com/CharlesFarina

Чарльз Фаріна, керівник відділу інновацій @adswerveinc, написав у Twitter десять своїх улюблених речей, які ви можете зробити з Google Analytics 4, але ніколи – з Universal.

1. Конверсії аудиторії – У GA3 ви могли мати конверсії лише на основі сторінки чи події. У GA4 ви можете мати конверсії на основі аудиторії.

Конверсії аудиторії

2. Минулий час – GA3 жахливо справлявся з вимірюванням часу. Він міг вимірювати час лише на для кожної сторінки, сеансу та користувача, та це ніколи не спрацьовувало добре.

GA4 змінив час, і тепер ви можете вимірювати його між взаємодіями. Можете побудувати будь-яку вирву та легко побачити точний час, який вона займає.

Минулий час

3. Вирви – У GA3 не було вирви, яку ви б хотіли показати іншій людині. Корпоративні вирви, які були тільки в GA360, тепер доступні для всіх.

Вирви

4. Вирви з тенденціями – Вирви в GA4 мають покращені функції, яких не було навіть у версії GA360. Припустимо, ви хочете проаналізувати, як ваша вирва показала себе за останній рік. У GA4 є трендові вирви.

Вирви з тенденціями

5. Сегменти з охопленням подій – GA3 пропонував лише сегменти з охопленням користувачів чи сесій. Якщо ви хотіли отримати дані лише про свій блог і ні про що інше, сегменти не могли допомогти.

У GA4 є сегменти за подіями, що дозволяють виділити саме ті події, які вам потрібні (і більше нічого).

Сегменти з охопленням подій

6. Побудова шляхів – звіти про потоки були ще однією частиною GA3, яка нікому не допомогла.

У GA4 побудова шляхів була змінена. Ви можете робити зворотні та прямі шляхи. Почніть з конверсії, що вас цікавить, та подивіться, які сторінки або події передували їй.

Побудова шляхів

7. Налагодження – DebugView був відмінним доповненням для мобільних програм/Firebase, дозволяючи вам отримувати потік тестових даних у реальному часі в інтерфейсі користувача. Тепер GA4 надає таку можливість для Інтернету.

Простий вхід у режим попереднього перегляду в Google Tag Manager надсилає дані до цього нового звіту налагодження.

Налагодження

8. Гнучкі конверсії – Хтось користувався Google Analytics деякий час і в нього закінчилися цілі? Ви не можете їх видалити.

GA4 надає вам 30 конверсій, і що важливіше, ви можете архівувати їх, щоб звільнити місця. Це включає підтримку сезонних конверсій та конверсій, що базуються на кампаніях.

Гнучкі конверсії

9. Вимірювання/метрика – Ви коли-небудь намагалися використовувати сторінку та сесію у звіті GA3? Сподіваюся, що ні, бо ці виміри/метрики несумісні та повертають невірні дані.

Нова модель даних GA4 вирішує багато проблем з масштабуванням, які мучили нас. Сторінка + сесія працюють 😀

Вимірювання/метрика

10. Безкоштовна інтеграція BigQuery – Не існує/не існувало хорошого способу отримати дані з GA3. Він забезпечує лише простий експорт звітів. Тільки клієнти GA360 мали доступ до необроблених даних.

Безкоштовна інтеграція BigQuery

GA4 надає всім можливість побудувати сховище рекламних даних. Підключити вашу CRM до GA4 легко!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: